Ve o kadın güçlüdür

Ve o Kadın güçlüdür.

Terk edilmiş ama güçlüdür.

Yalnızdır, varsa yoksa bir çocugu ya vardır ya yoktur.artık kadın feleğinçemberinden defalarca geçmiştir. Yara almiştır ve yaralar kabuk baglamadan tutunma zorundadır. O kadın  tutunur hayata.

 

Kadın aldatılmıştır,kadın yalnızdır. Kimseyere tek kelime edememiştir. Yalnız ve terk edilmiş kadın ayakta durmak zorundadır kAdın tutunmak zorundadır.

Kıt kanaat geçinecek bi iş kendine sığınacak bir dal bulmuştur. Aylarca kendi için bir sey yapmadan işe gider gelir ve kadın tutnur hayata. Kadın anlamsızdır. Anlamsızdır ona her gelen yürek. En acısını en tatlı gibisini görmüştür. En merhametlisinin aımasızlıkla kavrulduğunun farkındadır kadın. Ve kadın,yavaş, emin adımlarla ileriemeye başlamıştır.

Suskun kadının yavaş yavaş neşeleri başlamıştır. O kadın çok ama çok iyi biliyordurki karşı cins neşeyi sevmektedir.   Bile isteye yapmasada kadın enerji saçmaya başlamıştır. Ve o enerjinin getirdikleri etrafında savrulmaktadır.

Kadın yaşadıklarının ustune kocaman bir çizgi çekip tutunur. Yaşadığı acı kendince bir acıdır. Alatır anlamazlar. Defalarca anlatır kaın ve herkes anlamıs gibi yapıp gülümser ona. Kadın iyi bilir gülümsemelerin altında yatanları. İnadına kahkaha atar  ve enerjisini toplar kadın.erafında toplanan negatig enerji kadında pozitif etki yaratır zamanla. Kadın zamanla toparlanır ve bir gün uyandığında hiçbirşey yaşanmamış gibidir.

Tazelenmişetir, terk edilen kendisi değil çok başka biridir.

Yenilenmiştir kadın.

Zaman bir şeyleri çalarken kadından bir çok şeyi ona geri vermiltir, fazlasıyla.

Tamiri zaman alan her şey daha çoguyla artık kadındadır. Kadın kahkaha atmaya baslar bulustuklarında.

Kıskanılır, yalnız klaır, zaten yalnızdır hep o kadın.

Yaralar kabuk tutar, zaman affeder, zaman u utturut kadın zamanla unumaya baslar.ve kladın zamanla affetmeye baslar.

Koskocaman yuragı olan kadın sahıp olduklarıyla o vunur yenılerını hedefler ve eskılerı yok eder.

Kadın tamir eder,  kadın onarır ve yalnızdır kadın.

Arık cogu seyi kabullenmez o affetmıs ve unutmus kadın tahammmulsuzdur. Sevgısızlıge ılgısızlıge tahmmulu yoktur. En bastan baslayamaz sevgılere.o hepsini görmüş ve gçirmiştir. Ne isteğiğini artık bilen kadın, oyle avaresiyle bir dakikasını harcamaz, yol verir o kadın.

 

Terkedilemk nedir iyi bil,r, sonuna ve sonuna kadar sevmek nedir iyi bilirf ve vazgecemyide iyi bilir kadın.

Tum bu yasadıklarına ragmen kadın,sonunu gormedii bir lkalp carpıntısında yormaz kenini, bastan koyverir..

Hala terkedlmıstır ve terkedılmıslık nüfusa ıslemıstır. Kadın bunu bilir.

Taptaze yansada yarınlara gönlü eskidir bilir. Kadın artık ne isteyebilecegıyle yormaz kensini. Terk edilmiş kadın kararlıdır.r

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *